Wygrana miedziowych z Legnicą

W sobotę, 17.02.2018 miedziowych czekał wyjazd do Legnicy. Kolejne bardzo ważne spotkanie dla przyjezdnych, które mieli nadzieję wygrać. Legnica po pierwszej zdobytej bramce wyszła na prowadzenie, na szczęście ostatnie w tym meczu. Lubinianie narzucili swój styl gry i do 15 minuty prowadzili 10:5. W przerwie mogliśmy zobaczyć wynik 18:14. Na drugą połowę goście wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani. Już w 50 minucie mieli przewagę 8 bramek. Ostateczny wynik spotkania to 34:27.

Juniorzy: EUCO UKS Dziewiątka Legnica-MKS SMS Zagłębie Lubin 27:34 (14:18).

Skład:  Duszyński Andrzej, Kacała Grzegorz, Fabiańczyk Dawid, Dobrowolski Patryk, Kelm Daniel, Palczewski Maciej, Gałach Wojciech, Huriez Filip, Różański Miłosz, Byczek Miłosz.