Zwycięstwo miedziowych

Sobotnia, czwarta kolejka rozgrywek ligowych zawodników z Lubina zakończyła się zwycięstwem po emocjonującym meczu z Chrobrym 1 Głogów.

Miedziowi od początku narzucili swój styl gry. W 15 minucie  na tablicy ukazał się wynik 7:2.  Przez resztę pierwszej połowy los sprzyjał gospodarzom. Dopiero pięć minut przed przerwą zawodnicy z Głogowa doprowadzili do remisu. W trzydziestej minucie na tablicy widniał wynik 12:11 dla lubinian.

Już po kilku minutach drugiej połowy zawodnicy z Zagłębia odskoczyli na pięciobramkową przewagę. Dziesięć minut przed końcem Chrobry zbliżył się do różnicy jednej bramki.  Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 30:28 dla miedziowych.
 Juniorzy: KS SPR CHROBRY l GŁOGÓW-MKS SMS ZAGŁĘBIE LUBIN 28:30 (11:12)
Skład: Palczewski Maciej, Kaźmirski Adrian, Chaiński Jakub,Byczek Miłosz, Głowacki Dawid, Dobrowolski Patryk, Huriez Filip, Duszyński Andrzej, Kelm Daniel, Kacała Grzegorz, Gałach Wojciech, Fabiańczyk Dawid.