Dwa zwycięstwa juniorek młodszych

Żeńska drużyna NLO MKS SMS Zagłębie Lubin wygrała kolejne dwa  mecze w lidze dolnośląskiej.

W niedzielę 22 października miedzowe zagrały mecz na wyjeździe z drużyną Moto-Jelcz Oława.  W pierwszej połowie spotkania lubinianki prowadziły pięcioma bramkami. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 24:43 dla Zagłębia.

Juniorki: LKPR Moto-Jelcz Oława-MKS SMS Zagłębie Lubin 24:43 (15:20).

Skład: Sośnicka Oliwia, Janisio Dominika, Bylewska Marta, Wiśniowska Weronika, Karpiel Natalia, Siemianowska Martyna, Bula Martyna, Kondracka Aleksandra, Góral Natalia, Drzemicka Katarzyna, Kamińska Nikola, Gawron Karolina.

W środę 25 października lubinianki zagrały mecz u siebie z drużyną UKS Jedynka Dzierżoniów.  Pierwsza połowa spotkania zakończyła się przewagą szesnastu bramek dla Zagłębia. Ostatecznie juniorki wygrały, a na tablicy widniał wynik 42:9.

Juniorki: UKS Jedynka Dzierżoniów-MKS SMS Zagłębie Lubin 4:20 (9:42).

Skład: Sośnicka Oliwia, Janisio Dominika, Bylewska Marta, Wiśniowska Weronika, Karpiel Natalia, Siemianowska Martyna, Bula Martyna, Kondracka Aleksandra, Góral Natalia, Drzemicka Katarzyna, Kamińska Nikola, Gawron Karolina, Jaroniewska Wiktoria.