Zwycięstwo miedziowych

W sobotę 21 grudnia o godzinie 17:00 w Legnicy odbył się mecz pomiędzy drużynami: SMS MKS Zagłębie Lubin- EUCO UKS Dziewiątka Legnica.
Mecz rozpoczął się od naszej przewagi. W dziesiątej minucie Zagłębie prowadziło 7:3.  Przez następne minuty wynik wzrastał na korzyść miedziowych. W 30 minucie na tablicy widniał wynik 16:7 dla lubinian.
W drugiej połowie nasi zawodnicy tylko zwiększali swoją przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 35:18 dla Zagłębia.
Juniorzy: EUCO UKS Dziewiątka Legnica-SMS MKS Zagłębie Lubin 35:18 (16:7)
Skład: Palczewski Maciej, Kaźmirski Adrian,Byczek Miłosz, Głowacki Dawid, Dobrowolski Patryk, Huriez Filip, Duszyński Andrzej, Kelm Daniel, Kacała Grzegorz, Gałach Wojciech ,Dawid Fabiańczyk, Dekarz Kamil, Paw Bartosz, Puweł Hubert, Kaszuba Dawid.