Finał Szlachetnej Paczki

Pierwszy weekend grudnia był „Weekendem Cudów”. To finał akcji Szlachetna Paczka, do której już po raz piąty przystąpili uczniowie naszego liceum. Koordynatorem akcji w naszej szkole była pani Regina Bartków. W ostatnich dniach w całej Polsce zostało dostarczonych ponad 14 tysięcy paczek do wszystkich potrzebujących. Szlachetna Paczka to jedna z największych i najwspanialszych inicjatyw społecznych w Polsce. Łączy ogromną skalę działania z potrzebą pomagania indywidualnemu człowiekowi. Uczniowie naszej szkoły wraz ze wsparciem rodziców i wychowawców, przygotowali dary, których wystarczyło dla najbardziej potrzebujących rodzin. W paczkach znalazły się artykuły spożywcze, artykuły chemiczne, ubrania, kołdry, gry planszowe oraz książki. Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Oprócz artykułów materialnych, tak potrzebnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak chętnie przystąpili do tej akcji. Dziękujemy za zaangażowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *