Pierwszy ligowy mecz

12.09.2018 odbył się pierwszy mecz ligi juniorów naszych zawodników. Przeciwnikiem SMS był Moto-Jelcz Oława. Mecz od początku był bardzo zacięty. Obie drużyny walczyły, a na tablicy wyników najczęściej można było zobaczyć remis. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:13 dla naszych przeciwników z Oławy. Po przerwie obraz gry zmienił się o 180 stopni i to nasi zawodnicy narzucili swój styl gry odskakując przeciwnikom na kilka bramek przewagi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 30:26 dla SMS. Skład: Wojtek Gałach, Maciek Palczewski, Filip Huriez, Kamil Dekarz, Andrzej Duszyński, Daniel Kelm, Seweryn Szumlakowski, Dawid Kaszuba, Dawid Fabianczyk, Miłosz Byczek, Marcin Panas, Grzegorz Kacała, Patryk Dobrowolski, Adrian Kaźmirski oraz wspierający ich zawodnik Zagłębia Lubin Bartłomiej Bartosik.