Jedziemy na mistrzostwa!

W czwartek, 8 marca juniorki młodsze Zagłębia l Lubin zagrały braterski mecz przeciwko swoim koleżankom z drużyny MKS ll Zagłębie Lubin.

Początek spotkania rozpoczął się przewagą juniorek z SMSu, jednak młodsze dziewczyny nie poddały się tak łatwo i pokazały, że również potrafią walczyć. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18:11 dla starszych koleżanek. W drugiej połowie zawodniczki z rocznika 2001 zaczęły powiększać swoją przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 23:38.

Juniorki: MKS Zagłębie ll Lubin-MKS SMS Zagłębie l Lubin 23:28 (11:18).

W zeszłą sobotę (03.03) miedziowe wygrały również mecz z drużyną MKS SH Sawczak Włókniarz Mirsk (56:12). To zwycięstwo zapewniło im kolejne 3 punkty do tabeli zasadniczej.
Juniorki:MKS SH Sawczak Włókniarz Mirsk-MKS SMS Zagłębie l Lubin 12:56 (6:28)

W ciągu sześciu miesięcy juniorki młodsze SMSu Zagłębia l Lubin zagrały 18 zaciętych, wzbudzających wiele emocji meczów. Odniosły dwie porażki oraz szesnaście zwycięstw. Ostatecznie znalazły się na drugim miejscu w tabeli zasadniczej i jadą na 1/16 Mistrzostw Polski do Kielc. Z całego serca dziękujemy za wsparcie, które otrzymaliśmy od kibiców, rodziny, koleżanek, kolegów, nauczycieli i trenerów. Mamy nadzieję, że uda nam się wygrać mecze i pojechać na 1/8 MP.