Wygrana po przerwie

W sobotę, 3 lutego  juniorzy młodsi Zagłębia Lubin zmierzyli się z drużyną MKS MOS Wrocław. Był to niezmiernie ważny mecz dla naszych zawodników.

Miedziowi rozpoczęli bardzo dobrze spotkanie i już w 3 minucie na tablicy widniał wynik 0:3. Wrocław nie dał jednak tak łatwo za wygraną i  w 16 minucie zdobył kontaktową bramkę, ustawiając wynik 7:8. Przez resztę pierwszej połowy mecz toczył się bramka za bramkę, a po 30 minutach na tablicy mogliśmy dostrzec wynik 16:16.  Druga połowa potoczyła się w bardzo szybkim tempie. Obie drużyny do końca walczyły. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 29:30 dla lubinian.

Skład: Miłosz Byczek, Andrzej Duszyński, Daniel Kelm, Wojciech Gałach, Adrian Kaźmirski, Patryk Dobrowolski, Grzegorz Kacała Filip Huriez, Dawid Fabiańczyk,Maciek Palczewski i Miłosz Różański.
Juniorzy:MKS Mos Wrocław-SMS MKS Zagłębie Lubin 29:30 (16:16).