Gratulacje!

W ostatnią sobotę juniorzy młodsi Zagłębia Lubin zmierzyli się z drużyną Moto-Jelcz Oława. Stawką było 2 miejsce w tabeli.

Nasi zawodnicy rozpoczęli mecz  z przytupem i  już w 8 minucie na tablicy mogliśmy zobaczyć wynik 5:0. Oława nie dała tak łatwo za wygraną  i kontaktową bramkę zdobyła w 14 minucie, ustanawiając wynik na 5:4. Przez resztę pierwszej połowy było tylko lepiej. W przerwie meczu wynik wynosił 16:9. W drugiej połowie miedziowi powiększali tylko swoją przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 31:22 dla Zagłębia Lubin.

Juniorzy: Moto-Jelcz Oława-SMS MKS Zagłębie Lubin 22:31 (9:16).

Skład: Miłosz Byczek, Andrzej Duszyński, Daniel Kelm, Wojciech Gałach, Dawid Głowacki, Adrian Kaźmirski, Patryk Dobrowolski, Grzegorz Kacała, Jakub Chaiński, Filip Huriez, Dawid Fabiańczyk.