Pierwszy mecz za nami ll Juniorki Młodsze

W sobotę 30.09.2017 juniorki młodsze MKS SMS Zagłębie Lubin zagrały pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Zmierzyły się na wyjeździe z drużyną SPR Bór Oborniki Śląskie.

Pierwsza połowa okazała się niemałym wyzwaniem dla lubinianek. Obie drużyny zacięcie walczyły i dopiero w 25 minucie miedziowe wyszły na prowadzenie czterema bramkami (6:10).

Druga połowa okazała się łatwiejsza od poprzedniej. Dziewczyny nabrały płynności w grze, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 15:31.

Juniorki: SPR Bór Oborniki Śląskie-MKS SMS Zagłębie Lubin 15:31 (6:10).

Skład Zagłębia: Steczek Milena, Bylewska Marta, Kamińska Nikola, Janisio  Dominika, Karpiel Natalia, Jaroniewska Wiktoria, Gawron Karolina, Sośnicka Oliwia, Siemianowska Martyna, Drzemicka Katarzyna, Kondracka Aleksandra, Góral Natalia, Bula Martyna.